ساعت کار رستوران

غذاهای شمالی ایران همیشه مورد توجه تمام گردشگران بوده و به همین خاطر در هرجایی بسیار معروف هستند. اگر به استان های گیلان و یا مازندران سفر کنید طعم بی نظیر غذاهای شمالی دل شما را می رباید. اهالی شمال کشور خلاقیت بی حد و مرزی در طبخ غذا دارند. ما در رستوران بهشت قشم تلاش می کنیم غذاهای شمالی را با همان کیفیت شمال تهیه و سرو نماییم و امیدوارم بهترین رستوران قشم در طبخ غذاهای شمالی و ایرانی باشیم.

جهت آشنایی با انواع غذاهای شمالی به صفحه درباره ما مراجعه فرمایید.

تماس با رستوران بهشت قشم، فضای داخلی رستوران بهشت قشم ، بهترین رستوران قشم تجربه غذای شمالی در قشم

رستوران بهشت قشم، یک رستوران معتبر و محبوب در جزیره قشم است که در سال 1400 با همکاری خانوادگی تأسیس شده است. این رستوران با بیش از 30 پرسنل مجرب و با تعهد به حفظ کیفیت، رعایت اصول بهداشتی و تهیه غذاهای لذیذ و دلچسب، همواره در خدمت میهمانان گرامی، مسافران و شهروندان قشم هستند.

منوی رستوران بهشت قشم شامل انواع غذاهای دریایی، ایرانی شمالی، کباب و سایر وعده‌های خوشمزه است. از جمله غذاهای محبوب این رستوران می‌توان به چلو قورمه سبزی، چلو قیمه، زرشک پلو، چلو کباب بناب، و چلو ماهی مخصوص اشاره کرد.

رستوران بهشت قشم همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات و غذاهای خوشمزه به مشتریان خود است و منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان برای بهبود کمی و کیفی خدمات خود می‌باشد.

رستوران بهشت قشم با افتخار انواع غذاهای خوشمزه  شمالی را به منوی خود اضافه کرده است. این غذاها از جمله غذاهای محبوب و لذیذ منوی این رستوران هستند و با تنوع بیشتری برای میهمانان آماده شده‌اند. غذاهای شمالی ایران دارای طعم‌ها و مواد اولیه متنوعی هستند و معمولاً با استفاده از مواد طبیعی و انواع ادویه‌ها تهیه می‌شوند.